Uczniów

Gryffindor

176

Hufflepuff

124

Ravenclaw

98

Slytherin

173

Ogółem

571

W rezerwie

0
Wyszukaj ucznia:

    Najlepsi uczniowie:

    Hermi McJohn 1014 pkt
    Daria Valiente 643 pkt
    Lemin Poznański 498 pkt
    Will White 324 pkt
    Nelia Anderson 251 pkt

    Opiekun: prof. Arsen McGreen

    Prefekt: Hermi McJohn

    Prefekt: Lemin Poznański

    Kapitan: -

    Specjalista: -


    zobacz więcej

    Najlepsi uczniowie:

    Laura Wagner 911 pkt
    Loren Snape 593 pkt
    Ralph Limb 442 pkt
    Nessa Anarion 197 pkt
    Ellie Sulliven 193 pkt

    Opiekun: prof. Aurora Fly

    Prefekt: Laura Wagner

    Prefekt: Nessa Anarion

    Kapitan: -

    Specjalista: -


    zobacz więcej

    Uczniów

    Gryffindor

    176

    Hufflepuff

    124

    Ravenclaw

    98

    Slytherin

    173

    Ogółem

    571

    W rezerwie

    0
    Wyszukaj ucznia:

    19:20 - 19:55

    Latanie

    wh_sala_1

    20:00-20:35

    Latanie

    wh_sala_1

    20:40-21:15

    Zielarstwo

    wh_cieplarnia

    19:20 - 19:55

    Historia Magii

    wh_sala_2

    20:00-20:35

    Czarna Magia

    wh_lochy

    20:40-21:15

    Czarna Magia

    wh_lochy

    18:00-18:35

    OPCM

    wh_sala_3

    18:40 - 19:15

    OPCM

    wh_sala_3

    19:20 - 19:55

    Eliksiry

    wh_lochy

    20:00-20:35

    Transmutacja

    wh_sala_3

    20:00-20:35

    Historia Magii

    wh_biblioteka

    20:40-21:15

    Transmutacja

    wh_sala_3

    Nicolas Wand

    34 poziom

    Najcenniejsze zdobycze

    155

    UNIKATOWA

    Fasolka o smaku jodły

    156

    UNIKATOWA

    Fasolka o smaku piernika

    157

    UNIKATOWA

    Fasolka o smaku makowca

    Posiadane ordery

    C

    9.

    Zuchwały złodziej fasolek

    C

    6.

    Bezczelny złodziej galeonów

    C

    2.

    Kolekcjoner bonusów ze skupu

    C

    2.

    Zbieracz dodatkowych fasolek

    C

    5.

    Zręczny nasionkozasiewicz

    C

    3.

    Zdolny ogrodnik

    C

    1.

    Wydajny fasolkolekcjoner

    C

    2.

    Najlepszy losokupca

    C

    1.

    Nocny marek

    C

    2.

    Czaroulepszacz

    19:20 - 19:55

    Latanie

    wh_sala_1

    20:00-20:35

    Latanie

    wh_sala_1

    20:40-21:15

    Zielarstwo

    wh_cieplarnia

    19:20 - 19:55

    Historia Magii

    wh_sala_2

    20:00-20:35

    Czarna Magia

    wh_lochy

    20:40-21:15

    Czarna Magia

    wh_lochy

    18:00-18:35

    OPCM

    wh_sala_3

    18:40 - 19:15

    OPCM

    wh_sala_3

    19:20 - 19:55

    Eliksiry

    wh_lochy

    20:00-20:35

    Transmutacja

    wh_sala_3

    20:00-20:35

    Historia Magii

    wh_biblioteka

    20:40-21:15

    Transmutacja

    wh_sala_3

    Najlepsi uczniowie:

    Sunniva Sorensen 2303 pkt
    Helen Carter 1223 pkt
    Elizabeth Pulze 951 pkt
    Nicolas Cane 736 pkt
    Jane Smartowl 670 pkt

    Opiekun: prof. Sophie Fitz

    Prefekt: -

    Prefekt: Helen Carter

    Kapitan: -

    Specjalista: -

    Prefekt naczelny: Sunniva Sorensen


    zobacz więcej

    Najlepsi uczniowie:

    Suzanne Grades 2354 pkt
    Cierra Rhodes 1672 pkt
    Blair Salvatore 1632 pkt
    Merica McGreen 1016 pkt
    Iwan Nikitowicz 738 pkt

    Opiekun: prof. Ivy Sparks

    Prefekt: Blair Salvatore

    Prefekt: Cierra Rhodes

    Kapitan: -

    Specjalista: -

    Prefekt naczelny: Suzanne Grades


    zobacz więcej

      Najnowszy numer Kleksa już we wrześniu!

      Red. naczelny: Sophie Fitz

      Sowa: redakcja.kleks@gmail.com

      Nabór: OTWARTY


      zobacz więcej

      © 2005-2019 Dyrekcja i Zarząd WH. Wszelkie prawa zastrzeżone

      Designed&Developed: Xeme Graphics: Kayla Content: Społeczność WH

       Nasza strona korzysta z ciasteczek, ale takich bez masła, bo podrożało.